BIRTIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIRTIJA

Tu smo da dernecimo
 
HomePortailTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 mala luce-kako odjebati decka

Go down 
2 posters
AutorPoruka
mala luce
Expert
Expert



Broj komentara : 73
Localisation : Osijek/Croatia
Registration date : 2007-06-23

mala luce-kako odjebati decka Empty
KomentarNaslov komentara: mala luce-kako odjebati decka   mala luce-kako odjebati decka Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 5:10 pm

jucer mi se dogodilo nesto nevjerovatno....
nasla sam se s jednim likom koji se totalno zapalio za mene a meni se od njega povracalo...
nisam ga se mogla rijesit.......bila sam s njim pola sata...i jedva me frend izvukao.....
ali kako se odkaciti od njega..rekla sam mu da ne zelim nista s njim ali opet....
kako odbiti decka a da ga ne povrijedis?
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




mala luce-kako odjebati decka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-kako odjebati decka   mala luce-kako odjebati decka Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 5:11 pm

Kazes hej kolega mi nismo jedno za drugo Izvini nemoj se ljutit Malo razmisli pa ces sam skontat, mislim Mozemo bit prijatelji
Na vrh Go down
Petrucci is in the kucci
Novi clan foruma
Novi clan foruma
Petrucci is in the kucci


Broj komentara : 6
Registration date : 2007-06-25

mala luce-kako odjebati decka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-kako odjebati decka   mala luce-kako odjebati decka Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 2:14 am

luce, to ti je zajebana stvar isto kao sto je i nama odjebat curu, ali uvijek postoji ona fora 'imam decka/curu'

ali s druge strane, mi muski bi jebali sve sto hoda prakticki pa je nama teze odjebat curu Very Happy
Na vrh Go down
mala luce
Expert
Expert



Broj komentara : 73
Localisation : Osijek/Croatia
Registration date : 2007-06-23

mala luce-kako odjebati decka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-kako odjebati decka   mala luce-kako odjebati decka Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 10:33 am

S T R A S N O flower .....al istina je to o jebanju......
al opet....hm...neznam sta da natipkam,probudila sam se prije dvije minute....komentar cu nabacit kad se razbudim...lol
Na vrh Go down
Sponsored content





mala luce-kako odjebati decka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-kako odjebati decka   mala luce-kako odjebati decka Icon_minitime

Na vrh Go down
 
mala luce-kako odjebati decka
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» mala luce
» mala luce
» mala luce-ah...a mislila sam da on to nikad ne bi rekao...
» evo mene decki k vama........by...mala luce
» no coment by mala luce

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BIRTIJA :: For girls :: Decki-
Idi na: