BIRTIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIRTIJA

Tu smo da dernecimo
 
HomePortailTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 CSS--Counter-Strike Source

Go down 
+2
gamers|imperialist
gamers|Maverick
6 posters
AutorPoruka
gamers|Maverick
Administrator
Administrator
gamers|Maverick


Broj komentara : 19
Registration date : 2007-06-18

CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 12:41 am

neki kažu da je CSS star ko grčka a izašla je 2006 godine. Igra nije loša ali kad su je pravili trebali su staviti više oružja i opreme a ne samo grafiku poboljšavat koju su napravili fenomenalno.
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Rubbish   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 11:21 am

Css nije uopce star ko grcka ako je izaso 2006. A sto se tice grafike
grafika je dobra . Ovako stose tice oruzja stavili su osnovna oruzja
recimo na prvom mjestu je poznata puska ak-47 na drugom m4a1 i normalna oruzja... Po tvom oruzja trebala bi bit bazuka ,tenk ,helikopter ... ovdje se bori prsa u prsa znaci samo puske i pistolji... Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
gamers|Maverick
Administrator
Administrator
gamers|Maverick


Broj komentara : 19
Registration date : 2007-06-18

CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: gamers|Maverick   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 1:13 pm

ne helikopter , tenk , bazuka samo neka nova vrsta oružja npr: mini gun , automatski pištolj. a ne one gluposti kao uzi i ondaono što svi zovu kukuruz to im je pogreška što su stavili afro
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 2:11 pm

Uzi je druga najpoznatija puska u svijetu... Ima uzi koji su napravili amrikanci i ima uzi koji su napravili izraelci... Very Happy
IZRAELSKI SE ZOVE=ERO TO NASA VOJSKA KORISTI
SAD SE ZOVE MAC ILI UZI TAJ JE JAKO POPULARAN U AMERICI ZA TERORIZAM ILI RAT BANDI
Na vrh Go down
gamers|imperialist
Administrator
Administrator



Broj komentara : 62
Age : 33
Registration date : 2007-06-18

CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:12 pm

Rubbish (citat):
Uzi je druga najpoznatija puska u svijetu... Ima uzi koji su napravili amrikanci i ima uzi koji su napravili izraelci... Very Happy
IZRAELSKI SE ZOVE=ERO TO NASA VOJSKA KORISTI
SAD SE ZOVE MAC ILI UZI TAJ JE JAKO POPULARAN U AMERICI ZA TERORIZAM ILI RAT BANDI

a ja eksperta za oruzje -_-
CSS je predobra igra igro sam je nekada al sada vise ne -_-
znal iko koji su minimum zahtjevi za igru(procesor graficka itd)
Na vrh Go down
http://gamers.stationforum.com
Rubbish
Gost




CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:15 pm

Jesam expert sam igram css 7 godina i znam o njemu jako puno i uruzjima jos usput maverick mi je brat Very Happy Very Happy rami su ti najbitni
Na vrh Go down
gamers|Maverick
Administrator
Administrator
gamers|Maverick


Broj komentara : 19
Registration date : 2007-06-18

CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 7:50 pm

ma de ne jbi rubbish zna sve nebitno ko i svi njubovi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 8:32 pm

Ma daj tata tinoob kad je tebe pravio Very Happy Very Happy lol! lol!
Na vrh Go down
gamers|Maverick
Administrator
Administrator
gamers|Maverick


Broj komentara : 19
Registration date : 2007-06-18

CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 10:03 pm

tvoj je imo aimbot kad je tebe pravio Very Happy Razz Very Happy Razz Very Happy Razz
Na vrh Go down
Jertec
Expert
Expert
Jertec


Broj komentara : 69
Age : 30
Registration date : 2007-06-19

CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 12:44 am

Na vrh Go down
Rubbish
Gost




CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 12:47 am

sta je to za cega to sluzi Very Happy
Na vrh Go down
Jertec
Expert
Expert
Jertec


Broj komentara : 69
Age : 30
Registration date : 2007-06-19

CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 12:50 am

pa da igru skines sa neta

lol


svaki ovaj part ima po 100mb

naravno skidaj samo ako imas flat ili 5gb a mozes i sa 1gb:D samo sta

ces platit dosta love
Na vrh Go down
Valentino
Expert
Expert



Broj komentara : 94
Age : 115
Registration date : 2007-06-22

CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 11:24 pm

Igra je dobra, ali grafika super.
Nije da su se baš potrudili za nešto novo, ali dobro je.
A da. Uzi je mala puška za bande i takva sranja, a ne za borbu sa AK47 ili m4, a još gore sa snajperom.
Uzi nije baš ni precizan jer je puška za ubijanje sa manje udaljenosti.
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 12:33 am

Vidi i ti znas nesta o oruziju n1 Very Happy Very Happy scratch
Na vrh Go down
Valentino
Expert
Expert



Broj komentara : 94
Age : 115
Registration date : 2007-06-22

CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 9:32 am

Rubbish (citat):
Vidi i ti znas nesta o oruziju n1 Very Happy Very Happy scratch

Pa, pa pa pa pa pa itd.
Znam nešto.
Kupi uzi pa vidi jeli precizan.
Hehehe.
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 12:21 pm

Kad mi das para mozda ga bum i kupil hehehe Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Petrucci is in the kucci
Novi clan foruma
Novi clan foruma
Petrucci is in the kucci


Broj komentara : 6
Registration date : 2007-06-25

CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 3:08 am

Counterstrike je prejebena igrica, nek pricaju sta hoce, to je najbolja igrica ikad, ja je igram kod Doktora doma svaki dan (njemu na racun interneta haha), po par sati znam zakisit na kompu Very Happy

naj puska: Magnum, M4A1
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 12:29 pm

Tooo majstore normalno da je couter strikesource najbolja igrica Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
gamers|Maverick
Administrator
Administrator
gamers|Maverick


Broj komentara : 19
Registration date : 2007-06-18

CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 2:48 pm

igra je super ali je sjebano to što nemožeš ubiti nekog npr. pogodiš ka 4 puta u glavu ostane mui još 70hp ali imam rješenje

AIMBOT
Na vrh Go down
Petrucci is in the kucci
Novi clan foruma
Novi clan foruma
Petrucci is in the kucci


Broj komentara : 6
Registration date : 2007-06-25

CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 3:13 pm

e da vas iskusnije pitam nesto sto se tice cheat kodova...ovako igram Counterstrike preko neta (doduse nije Source vec 1.6, ali nije vazno) e sad, to je netko kreirao par servera i igraju igraci sa podrucja Balkana, oni svi igraju to po cijele dane pa su zato i tako dobri igraci, ja prema njima igram onako prosjecno nit sam najbolji nit najgori, ali sam primjetio bas kad udem ja u duel jedan na jedan, u 70 % slucajeva cu ja izgubit usprkos tome sto ga gadam u glavu i pucam u prekidima (ne pucam besprekidno pa da nisan bjezi svukud), zanima me dali oni imaju neke sifre upisane npr. da automatski ciljaju u glavu ili mozda imaju neke druge sifre, dali bi me oni izbacili ako bi ja sebi u 'console' upisao sifru i naravno ako imate neke sifre da ih podijelite samnom!

hvala
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 6:46 pm

Nema to nikake sifre nego ga imas progarm koji ukljucis udes na naet i citas...a imas neki koji igraju css koja sto ciljaju u glavu zato sto su iskusni i tako i navikli su se tak da igraju ja igram css vec 7 godina i bio sam u njemackoj ligi u kanteru Smile Smile Smile Cool Cool
Na vrh Go down
Doktor Za Šprdačinu!!!
Administrator
Administrator
Doktor Za Šprdačinu!!!


Broj komentara : 50
Localisation : Dubrovnik-Stradun
Registration date : 2007-06-23

CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 6:48 pm

mogo si mi dati neke IP adrese za counter strike 1.6!!!
Na vrh Go down
http://www.porporela.hr
Rubbish
Gost




CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 6:49 pm

Care ne igram 1.6 igram source Wink Wink
Na vrh Go down
Sponsored content





CSS--Counter-Strike Source Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CSS--Counter-Strike Source   CSS--Counter-Strike Source Icon_minitime

Na vrh Go down
 
CSS--Counter-Strike Source
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» DODS---Day of Defeat Source

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BIRTIJA :: GAMERS :: Akcijske igre-
Idi na: