BIRTIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIRTIJA

Tu smo da dernecimo
 
HomePortailTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ko ima najbolje navijace na balkanu

Go down 
5 posters
AutorPoruka
gamers|imperialist
Administrator
Administrator



Broj komentara : 62
Age : 33
Registration date : 2007-06-18

Ko ima najbolje navijace na balkanu Empty
KomentarNaslov komentara: Ko ima najbolje navijace na balkanu   Ko ima najbolje navijace na balkanu Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 6:11 pm

Ja kazem robijasi zenica pirat pirat
Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
http://gamers.stationforum.com
Rubbish
Gost




Ko ima najbolje navijace na balkanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko ima najbolje navijace na balkanu   Ko ima najbolje navijace na balkanu Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 11:44 pm

Dinamo i Hajdu vjecni neprijatelji Razz Razz Very Happy Very Happy oni su najaci u hrvatskoj
Na vrh Go down
Jertec
Expert
Expert
Jertec


Broj komentara : 69
Age : 30
Registration date : 2007-06-19

Ko ima najbolje navijace na balkanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko ima najbolje navijace na balkanu   Ko ima najbolje navijace na balkanu Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 11:48 pm

najbolji navijace ima torcida, Najbolju koreografiju ima Torcida, najboljeg bivseg golmana(Pletikosu) ima Torcida, samo torcida:d

aleeeeeeee

Kada umrem umotan u bilo, na poljud odnesite mi tilo,i neka mi gori pise hajduk zivi vijecno bog i niko vise
Na vrh Go down
Mahadeva
Novi clan foruma
Novi clan foruma
Mahadeva


Broj komentara : 6
Registration date : 2007-06-20

Ko ima najbolje navijace na balkanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko ima najbolje navijace na balkanu   Ko ima najbolje navijace na balkanu Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 3:37 pm

Najbolje navijace na Balkanu ima Crvena Zvezda, to uopce nije upitno
Na vrh Go down
Boris_RZ
Novi clan foruma
Novi clan foruma
Boris_RZ


Broj komentara : 10
Age : 34
Registration date : 2007-06-21

Ko ima najbolje navijace na balkanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko ima najbolje navijace na balkanu   Ko ima najbolje navijace na balkanu Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 2:03 am

I DOK SPAVAM TEBE SANJAM RZ88 ( Robijasi Zenica )

a C.Z. niste losi ali ipak po svemu vas je malo medija pogurala i sve dok su grobari krv lili da se uzdignu tamo gdje jesu neam protiv vas nista svaka vam cast
ali GROBARI i ROBIJASI 4-ever
Na vrh Go down
Valentino
Expert
Expert



Broj komentara : 94
Age : 115
Registration date : 2007-06-22

Ko ima najbolje navijace na balkanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko ima najbolje navijace na balkanu   Ko ima najbolje navijace na balkanu Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 9:40 am

Ja imam najbolje navijače.
lol!
Hajduk zapravo. farao
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




Ko ima najbolje navijace na balkanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko ima najbolje navijace na balkanu   Ko ima najbolje navijace na balkanu Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 12:29 pm

Delije su najaci na balkanu marakana izgleda ko kurac stadion tak sam cuo ima neko ime sto se toga tice Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Mahadeva
Novi clan foruma
Novi clan foruma
Mahadeva


Broj komentara : 6
Registration date : 2007-06-20

Ko ima najbolje navijace na balkanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko ima najbolje navijace na balkanu   Ko ima najbolje navijace na balkanu Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 12:27 am

Rubbish (citat):
Delije su najaci na balkanu marakana izgleda ko kurac stadion tak sam cuo ima neko ime sto se toga tice Very Happy Very Happy

po meni je Marakana daleko naljepsi stadion na balkanu i blizoj okolici...
Na vrh Go down
Sponsored content





Ko ima najbolje navijace na balkanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko ima najbolje navijace na balkanu   Ko ima najbolje navijace na balkanu Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ko ima najbolje navijace na balkanu
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BIRTIJA :: Sport :: Nogomet-
Idi na: