BIRTIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIRTIJA

Tu smo da dernecimo
 
HomePortailTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 mala luce-100 poteza četkom prije spavanja

Go down 
AutorPoruka
mala luce
Expert
Expert



Broj komentara : 73
Localisation : Osijek/Croatia
Registration date : 2007-06-23

mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 5:07 pm

intimni dnevnike jedne 16 djevojke koji je potresao italiju.....
pa u biti...toj curi mama govori kako je ona princeza i kako se one uvece uvijek cesljaju pred ogledalom.....,a ona cijelo vrijeme trazi ljubav....zeli da drugi vide ono sto ona vidi u ogledalu dok se gleda....
naleti na jednog decka i po prvi puta pozeli sex
i tako svaki dan iznova....on bi ju zvao,izjebo i otjero kuci...
od onda se davala svakom ko bi to pozelio......
s jednim se likom upoznala preko chata i nasla se s njim i pojebala...al ni to nije bilo ono sto je ona trazila....
on ju je oveo u neku mracnu ulicu ...tamo ju je cekalo njegovo drustvo i svi su je jebali u isto vrijeme al ona je to zeljela......bila je puna neke zudnje za sexom...strasti....
svaki kojeg je upoznala ju je iskoristio i to njenom zeljom...
onda je u oglasu nasla nekog lika da joj drzi instrukcije...
i kao...mlad zgodan i tak to....
vodila je sex preko telefona s njim a na kraju osla do njega i pojebala se....
mislila je da je on ta osoba koja ce ju voljeti....
al nije ni on bio taj....
cijelo se vrijeme nadala kako ce naci pravu ljubav...al jebiga,nije...
onda ju silovao neki lik,osla je dobrovoljno s njim u stan al nije htjela sex ...na kraju je ipak popustila tako da to po meni i nije silovanje kako je ona napisala....
onda je imala nekog frenda koji se volio oblacit u zensku.....i s njim se pojebala...
onda je htjela gledati kako se pederi jebu...frendovi joj sredili i to je gledala...
htjela je sex sa zenom jer je mislila da ce pronaci ljubav al i nju je odjebala....
i pri kraju knjige..ona izadje na neku kao veceru u novi restoran sa jednim od svojih jebaca,mislim s onim pederom.....i upozna jednog decka....
on joj pjevo serenadu pod prozorom....i ona zavrsi s njim....
on ju je volio...al ga je dojebala i ponovno se pocela kurvati...
na kraju mu se vratila i shvatila da je nasla onog pravog iako ju je bilo strah tog osijecaja ljubavi...ostala je s njim....
the end


sto vi mislite o tome...... Smile
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 5:09 pm

Strasna cura Very Happy
Na vrh Go down
mala luce
Expert
Expert



Broj komentara : 73
Localisation : Osijek/Croatia
Registration date : 2007-06-23

mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 5:33 pm

strasna je al mi je drago sto je na posljetku nasla ono sto je trazila.....
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 5:35 pm

Da aj mi posalji svoj msn da te upoznam Embarassed
Na vrh Go down
mala luce
Expert
Expert



Broj komentara : 73
Localisation : Osijek/Croatia
Registration date : 2007-06-23

mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 5:43 pm

rano je za to jos...rubb.....
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 5:44 pm

LOL sam sam htio pitat kako se zoves preko msn stasvi moraju znat...
Na vrh Go down
mala luce
Expert
Expert



Broj komentara : 73
Localisation : Osijek/Croatia
Registration date : 2007-06-23

mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 5:46 pm

zovem se vedrana ali me svi zovu luce.....
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 5:47 pm

Ja se zovem vedran i Zovu me vecko Smile
Na vrh Go down
mala luce
Expert
Expert



Broj komentara : 73
Localisation : Osijek/Croatia
Registration date : 2007-06-23

mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 5:49 pm

lol flower affraid
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 5:51 pm

Smile majke mi Zovem se Vedran
Na vrh Go down
mala luce
Expert
Expert



Broj komentara : 73
Localisation : Osijek/Croatia
Registration date : 2007-06-23

mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 5:55 pm

ok VEDRANE
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 5:57 pm

Vidim da si malo iznenadjena Idrago ti je malo sto se zovem vedran nemoras priznat ako neces...ak kontam da je Smile
Na vrh Go down
mala luce
Expert
Expert



Broj komentara : 73
Localisation : Osijek/Croatia
Registration date : 2007-06-23

mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 6:02 pm

bas si saljiv vedrane...ali da,istina je,drago mi je...hehehehhe
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 6:03 pm

Istina cini covjeka znaci nisam pogrijesio Smile
Na vrh Go down
mala luce
Expert
Expert



Broj komentara : 73
Localisation : Osijek/Croatia
Registration date : 2007-06-23

mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 10:44 am

...NO COMENT.....
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 12:28 pm

Wink
Na vrh Go down
Sponsored content





mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: mala luce-100 poteza četkom prije spavanja   mala luce-100 poteza četkom prije spavanja Icon_minitime

Na vrh Go down
 
mala luce-100 poteza četkom prije spavanja
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» mala luce
» mala luce
» mala luce-sex bez ikakvih obaveza...hm...pa ne bi bas rekla.
» no coment by mala luce

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BIRTIJA :: For girls :: Sex-
Idi na: