BIRTIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIRTIJA

Tu smo da dernecimo
 
HomePortailTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU....

Go down 
AutorPoruka
mala luce
Expert
Expert



Broj komentara : 73
Localisation : Osijek/Croatia
Registration date : 2007-06-23

JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU.... Empty
KomentarNaslov komentara: JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU....   JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU.... Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 11:10 am

DANAS MI JE PUKO FILM KAD SAM VIDJELA KOLIKO JE POSKUPILA KOZMETIKA...(ZENSKA) A DA NE SPOMINJEM OVE KREMICE ZA SUNCANJE I TAK TO.... MA UZAS...
DOBRO...VI MUSKI ...SUMNJAM DA SE KOJI MAZE KREMICAMA AL SVEJEDNO.....
I ONDA NAMA KAZU DA SMO SPONZORUSE.....PA JEBOTE...ZENA SA PROSIJECNOM PLACOM NEMA DOVOLJNO NOVACA KAKO BI SI KUPILA NESTO OD KOZMETICKIH PREPARATA NEKE MARKE..I ZATO TRAZI BOGATOG MUSKARCA KAKO BI OD NJEGA UZIMALA PARE... NAPOMINJEM:NISU SVE TAKVE.... lol!
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU....   JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU.... Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 12:21 pm

Zato vi jednako treba te nas muske da mozete kozmetiku kupit..Mi crncimo cjeli dan
na poslu za zene da bi se one mogle kremickat Very Happy Very Happy Smile
Na vrh Go down
mala luce
Expert
Expert



Broj komentara : 73
Localisation : Osijek/Croatia
Registration date : 2007-06-23

JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU....   JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU.... Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 2:02 pm

a stas...hehehe,uglavnom,zakljucak je da mi nemozemo jedni bez drugih.....
Na vrh Go down
Rubbish
Gost




JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU....   JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU.... Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 2:03 pm

Istina kad mislimosa onim dolje Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
mala luce
Expert
Expert



Broj komentara : 73
Localisation : Osijek/Croatia
Registration date : 2007-06-23

JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU....   JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU.... Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 2:24 pm

heheh,to ste si sami krivi....
Na vrh Go down
Sponsored content





JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU....   JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU.... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
JEBENIH 170 KUNA ZA JEDNU MASKARU....
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BIRTIJA :: For girls :: Make up-
Idi na: